Samsung Galaxy A6

Odpowiednie etui to podstawa dla Samsung Galaxy A6 jeżeli chcesz się cieszyć jak najdłużej świetnie wyglądającą obudową.

Wcale nie musisz być skazany na niewygodę związaną z posiadanym pokrowcem. Obecnie dostępnych jest całe mnóstwo dedykowanych futerałów, które pozwalają na komfortowe korzystanie z telefonu.

Są na przykład pokrowce z odsłoniętym wyświetlaczem. Opcja idealna dla tych, którzy z telefonu korzystają niemal cały czas. Nakładka zakładana jest na boki oraz tył obudowy, a podwyższone brzegi delikatnie zachodzą na ekran. Jest to profesjonalne zabezpieczenie telefonu podczas upadku z niewielkich wysokości, przed zarysowaniami czy nawet zabrudzeniem. Pełną funkcjonalność zapewniają precyzyjnie wykonane wycięcia na wszystkie porty zewnętrzne oraz aparat, a także specjalne rowki na przyciski. Oprawki najczęściej wykonane są z elastycznego materiału silikonowego lub TPU. Są na tyle cienkie, iż nie zmieniają znacząco wymiarów obudowy.

Również dla tych, którzy potrzebują kompleksowej ochrony nie zabraknie pokrowców. Kabury zamykane na klapki doskonale zadbają nie tylko o obudowę, ale także delikatny wyświetlacz. Do tego dzięki kieszonkom na karty, dokumenty lub banknoty mogą pełnić rolę mini portfela. Tak samo jak nakładki posiadają odpowiednie otwory na aparat, ładowarkę itd. oraz osłonki na przyciski. We wnętrzu etui znajduje się silikonowa ramka pewnie trzymająca telefon. Wykonane mogą być z eleganckiej skóry naturalnej bądź ekologicznej. Dostępne są również pokrowce powleczone materiałami o ciekawych fakturach oraz wzorach.