LG K9

 

Nie wiesz jakie etui dedykowane dla LG K9 Dual będzie odpowiednie?

Przede wszystkim zwróć uwagę czy często korzystasz z telefonu oraz czy nosisz go w kieszeni czy też w torebce lub plecaku?

Dla tych którzy chcą mieć stały podgląd na wyświetlacz, wysyłają bardzo dużo wiadomości tekstowych oraz poszukują czegoś w wersji minimalistycznej najlepsze będą nakładki na boki i tył.
Wyświetlacz pozostaje odsłonięty dając komfort podczas korzystania z telefonu.

Oprawki wykonane są z elastycznych materiałów idealnie dopasowujących się do obudowy przez co nie zwiększają znacząco jej wymiarów.

Etui oczywiście spełnia funkcję ochronną. Profesjonalnie zabezpiecza przed zarysowaniami, amortyzuje uderzenie przy upadku z niewielkich wysokości, a także chroni przed zabrudzeniem.

Wycięcia na aparat, porty zewnętrzne oraz osłonki na przyciski pozwalają na funkcjonalne korzystanie z telefonu bez konieczności wyjmowania go z pokrowca.

Kabury zamykane na klapki to propozycje dla osób ceniących sobie elegancję, a także poszukują w pełni kompleksowej ochrony smartfona.

Telefon umieszcza się wewnątrz w silikonowej nakładce, która zabezpiecza boki i tył. Klapka natomiast ochrania przed uszkodzeniem wyświetlacz.

Dedykowane wycięcia i osłonki pozwalają na wygodne robienie zdjęć, prowadzenie rozmów itp. bez wyciągania urządzenia w etui.

Niewielkie kieszonki na karty lub banknoty oraz możliwość ustawienia pokrowca w formie podstawki to dodatkowe atuty.

Futerały wykonane są z eleganckich materiałów w różnych wersjach kolorystycznych o ciekawych fakturach.