Huawei Honor 7 Lite

Huawei Honor 7 Lite to dość duży smartfon, który jednak broni się przede wszystkim dobrymi parametrami technicznymi. Koncern tym razem dał prawdziwy popis i przygotował dla nas urządzenie, które ma szansę trafić w gusta wielu naszych rodzimych kupujących. Nie ma się czemu dziwić. Sprzęt ten posiada doskonałe wyposażenie, a także świetnie przemyślane rozwiązania, które trafią na pewno idealnie w wymagania tych osób, które oczekują z reguły więcej od tego rodzaju telefonów.

Telefon posiada niesamowicie solidne aparaty fotograficzne o matrycach 8 i 13 Mpix, które doskonale sprawują się w przypadku tworzenia multimediów. Te zobaczymy na 5,2 calowy ekranie dotykowym w doskonałej technologii. Tak doskonale pomyślane rozwiązanie techniczne pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Szkło na ekran będzie oczywiście przydatne i spełni swoją rolę dobrze w przypadku tego urządzenia. Huawei Honor 7 i jego obudowa kryją w sobie 8-rdzeniowy procesor taktowany na 2GHz, a także 2 GB pamięci operacyjnej. To doskonałe wyposażenie, które pozwala na uzyskanie fantastycznych osiągów w czasie używania aplikacji, które klasycznie stosuje się na takich jak ten smartfonach. Pojemna bateria modelu posiada 3000mAh, dzięki czemu będziemy mogli przez wiele godzin bawić się na sprzęcie, jak również doskonale na nim pracować. To telefon ze średniej półki, który jednak dobrze sprawdzi się tak w domowych zastosowaniach jak również w biznesie, gdzie wymaga się wielu funkcjonalności. Huawei Honor 7 jest telefonem w zupełności wystarczającym do wielu zastosowań codziennych. To sprzęt, który wystarczy tak do pracy, zabawy jak również do użytkowania wielu potrzebnych aplikacji.

Telefon ten nie będzie kosztować wiele i już za nieco ponad tysiąc złotych będzie mógł być nasz. To nie jest zbyt wysoka cena jak za takie parametry techniczne. Świetnie wyposażony telefon dobrze będzie również wyposażyć w futerał lub solidne etui. Takie środki bezpieczeństwa pozwolą na przedłużenie żywotności modelu i zachowanie go w znacznie lepszym stanie.