Honor 9 Lite

Wybór odpowiedniego etui dla Huawei Honor 9 Lite dla niektórych może wydawać się trudny.

Najłatwiej jest się kierować własnym gustem, wymaganiami oraz tym w jakim celu najczęściej korzystamy z telefonu.

Dla osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą, często spoglądają na wyświetlacz, wysyłają bardzo dużo wiadomości tekstowych doskonałym rozwiązaniem będą tak zwane pokrowce otwarte.
Są to nakładki na boki i tył urządzenia, wyświetlacz natomiast jest odsłonięty.

Oprawki spełniają oczywiście funkcję ochronną zabezpieczając przed zarysowaniami, czy też uszkodzeniami na przykład podczas upadku. Brzegi takiego etui zachodzą delikatnie na wyświetlacz zapewniając mu tym samym dodatkową ochronę.

Nakładki posiadają niezbędne wycięcia na aparat, ładowarkę i inne złącza oraz dedykowane wypustki na przyciski. Dzięki temu telefon jest przez cały czas w pełni funkcjonalny. Pokrowce zazwyczaj wykonane są z elastycznych materiałów TPU, które idealnie dopasowują się do obudowy nie zwiększając znacząco jej wymiarów.

Tym, którzy chcą mieć pewność, że telefon jest w pełni zabezpieczony do gustu powinny przypaść kabury na klapkę. Chroniona jest wówczas cała obudowa łącznie z wyświetlaczem. Smartfon umieszcza się wewnątrz w specjalnych silikonowych szynach. Dodatkowo takie futerały bardzo często posiadają niewielkie kieszonki na dokumenty lub banknoty i mogą pełnić rolę mini portfela.

Szeroki wybór pod względem wzorów i kolorów to pewność, że każdy posiadacz Honor 9 Lite znajdzie etui odpowiednie dla siebie.