Etui Samsung A21s

Samsung Galaxy A21s to nowsza wersja swojego poprzednika Galaxy A21. Najmocniejszą jego stroną jest zastosowany akumulator, którego pojemność to ponadprzeciętne 5000 mAh. To zapewni długi czas pracy. Posiada 6,5calowy wyświetlacz oraz poczwórny aparat.

Nowe wersje urządzeń mobilnych, takie jak telefon Samsung Galaxy A21s, dla zachowania oryginalnego wyglądu przez maksymalnie długi czas, wymagają stosowania specjalnych osłon na obudowę i wyświetlacz. Korzystając z oferty naszego sklepu internetowego możesz zaopatrzyć się w różne typy etui na telefon, w szkło hartowane na ekran i wiele innych, użytecznych akcesoriów GSM.

Najodpowiedniejsze są futerały dedykowane, gdyż posiadają wszystkie potrzebne wycięcia i osłony na przyciski. Wyróżnia się pokrowce z klapką oraz oprawki na tył.

Pokrowce z klapką występują w wersji książeczkowej jak i z klapką otwieraną w dół. Większość z nich wykonana jest z eleganckiej i niezwykle wytrzymałej skóry naturalnej, tańsze ich wersje wykonane ze skóry ekologicznej lub innych materiałów.

Posiadają zamykanie magnetyczne, zapobiegające przypadkowemu otwarciu się etui. Dodatkowo zamykana przednia klapka osłania delikatny wyświetlacz, gdy telefon znajduje się w kieszeni, torebce lub plecaku.

Większość pokrowców otwieranych na bok służyć mogą jako podstawka dzięki składanej tylnej klapce. Umożliwia ona wygodne oglądanie zdjęć lub filmików. Kabury posiadają niewielkie kieszonki wewnątrz, które dają możliwość umieszczenia w nich kart kredytowych lub dokumentów.

Drugim najchętniej wybieraną ochroną dla telefonu są oprawki wykonane z elastycznego tworzywa TPU, mające formę nakładki chroniącej tył i boki smartfona.

Będzie skuteczną formą jego ochrony przed typowymi zagrożeniami, takimi jak ryzyko porysowania, zabrudzenia czy stłuczenia. Silikonowy materiał zapewni dobrą pewny chwyt w dłoni, a podczas przypadkowego upadku zamortyzuję siłę uderzenia. Wyróżniamy wśród tego typu pokrowców: etui pancerne, brokatowe, szklane, przeźroczyste lub wiele innych.

Dla osób aktywnych lubiących mieć swój smartfon przy sobie posiadamy futerały sportowe. Występują one w formie nerek lub opasek zakładanych na ramię. Wiele etui posiada silikonowe okienka, aby móc korzystać w wygodny sposób z wyświetlacza lub śledzić wyświetlane powiadomienia.